GW50 Kontrolli dixhital i shufrave të çelikut Bender Manuali i trazuesit të armaturës Bender Cnc Automatik

Përshkrim i shkurtër:

GW50 Kontrolli dixhital i shufrave të çelikut Bender Manuali i trazuesit të armaturës Bender Cnc Automatik

MAKINA PËR LAKIM ARMANDITOR GW40 ka dizajn të arsyeshëm, strukturë të thjeshtë.Mund të përkulë diametrin e shufrës së çelikut në çdo formë të kërkuar duke aplikuar
për urë, tunel dhe shumë projekte ndërtimi.
Avantazhet: 1. Intensitet i ulët i punës, efikasitet i lartë i punës.
2. Programimi një herë, mund të përkulet 1-10 kënde, gjithashtu mund të ndërrojë automatikisht të gjitha këndet e vendosura nga programi.
3. Këndi mund të rregullohet në mënyrë diskrecionale (1 -350 gradë), këndi është i saktë dhe toleranca është më pak se ±1.
4. Pedale me një këmbë, funksionim vetëm me një buton, funksionim i lehtë dhe i shpejtë, më pak kohë dhe përpjekje.
5. Saktësia e kontrollit të pikës së fillimit, toleranca e madhe e pushimit të pranverës është më pak se ±0.5.

Model
GW40
GW50
Tensioni
3-380V 50HZ
3-380V 50HZ
Fuqia motorike
3.0 KW
4.0 KW
Shpejtësia e motorit
1440 r/min
1440 r/min
Lakimi i armaturës
Fusha e diametrit
Çeliku i zakonshëm me karbon≤40 mm
Çeliku i zakonshëm me karbon≤50mm
Shkalla Ⅲ Bar i deformuar≤32mm
Shkalla Ⅲ Bar i deformuar≤40mm
Diametri i pllakës së punës
350 mm
400 mm
Shpejtësia e gishtit
7r (14r)/min
7r (14r)/min
Pesha
345 kg±5 kg
380 kg±5 kg
Dimensioni
930*770*740 mm
1040*800*770 mm

4


Detajet e produktit

Etiketat e produktit


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni