Rreth Nesh

Kush jemi ne?

Baoding Jindi Machinery Co., Ltd, e themeluar në vitin 2002, është një prodhues profesionist i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, shitjen dhe shërbimin e bashkuesit të armaturës, makinerisë së rrotullimit të fillit të armaturës, makinerisë së lakimit të armaturës, makinës prerëse të armaturës, makinerisë së lakimit të harkut të armaturës, makinerisë hidraulike makineri drejtuese dhe prerëse, etj. Vitet e fundit, kompania jonë ka prezantuar një seri çiftuesish të avancuar, duke përfshirë bashkues prishës, bashkues falsifikues të ftohtë, bashkues fije UNC, bashkues armaturë të klasës 500, bashkues të saldueshëm, bashkues gjashtëkëndor ose dydekagonal, etj. Njësia nënkryetare e degës së Makinerive të Përforcuara dhe të Paranderura nën Shoqatën e Makinerive të Ndërtimit të Kinës.Anëtar i Degës së Makinerive të Ndërtimit të Shoqatës së Kontrollit të Cilësisë në Kinë.Dhe gjithashtu njësia e autorizuar e forcës së specifikimeve teknike për bashkimin mekanik të shufrave përforcuese të çelikut JGJ107 dhe bashkuesin e lidhjes paralele me fije me rrotullim të armaturës së ndërtimit DB13/T1463-2011, të cilat janë përkatësisht standarde kombëtare të industrisë dhe standarde lokale të provincës Hebei.Produktet tona kanë kaluar identifikimin në nivel provincial dhe ministror, ​​duke arritur nivelin kryesor midis produkteve të ngjashme vendase.

rreth nesh (1)
Baoding Jindi Machinery Co., Ltd, themeluar në 2002
Ajo prodhon çdo vit 10,000 komplete makinerish të ndryshme
Me sipërfaqe 45000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 26000 m2.
Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe rrethe

Pse na zgjodhet ne?

Ne kemi forcë të fortë teknike, pajisje të avancuara të prodhimit dhe mjete të plota testimi, kemi laboratorin tonë fizik dhe kimik, laboratorin e mekanikës dhe laboratorin e metrologjisë.Kompania jonë ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001:2015 dhe ka një sistem të besueshëm të sigurimit të cilësisë.Ajo prodhon çdo vit 10,000 komplete makinerish të ndryshme dhe 50 milionë bashkues të armaturës, të cilat janë të disponueshme në të gjithë vendin çdo vend.Që nga marrja e importit dhe eksportit në vitin 2006, produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe rrethe.Në tetor, 2011, produktet tona janë të parat në industri që reklamohen në CCTV, duke rritur gjerësisht ndërgjegjësimin e markës "Jindi" dhe imazhin e korporatës.Cilësia, shërbimi, shumëllojshmëria dhe shkalla e produkteve tona renditen të gjitha në krye të industrisë vendase.

Ku jemi ne?

"Jindi Company" është e vendosur në grupin e industrisë të Dingxing County, Provinca Hebei, me sipërfaqe 45,000 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi 26,000 metra katrorë.Është afër Pekinit, Tianjin, qytetit Baoding dhe Zonës së Re Xiongan, me hekurudhën Pekin-Guangzhou, autostradën Pekin-Kunming dhe autostradën Pekin-Zhuhai që kalon nëpër veri dhe jug të Kinës, trafiku është shumë i përshtatshëm.Në mënyrë që të përputhet me procesin e urbanizimit të brendshëm dhe t'i përshtatet zhvillimit të shpejtë të ndërtimit, i cili përfshin fushat civile, industrinë, tunelin, urën, fushat e ndërtimit hidraulike, ne zhvillojmë vazhdimisht makinerinë për heqjen e brinjëve dhe petëzimin e fijeve, bashkuesin e armaturës, makinën prerëse të armaturës, lakimin e armaturës. makine, makine per lakimin e harkut te armikut dhe seri makinerish per drejtimin dhe prerjen hidraulike.Në ngritjen e ndërtesave të reja, “Jindi Company” do të ecë në hap me kohën, me frymë pioniere, do të vazhdojë të përmirësohet vazhdimisht për të bashkëpunuar me miq të rinj dhe të vjetër për të hedhur markën “BDJD” në industrinë e bashkimit dhe përpunimit të armaturës me cilësi të shkëlqyer, çmim të favorshëm dhe shërbim me cilësi të lartë.