Makinë për farkëtim të ftohtë të rebarit, makinë hidraulike me presion të lartë të çelikut të çelikut për nxjerrje të ftohtë

Përshkrim i shkurtër:

Makinë për farkëtim të ftohtë të rebarit, makinë hidraulike me presion të lartë të çelikut të çelikut për nxjerrje të ftohtë
Lidhja Ftohtë nxjerrje është që të jetë i lidhur në të dy skajet e shufrave të çelikut janë vënë në mëngë, dhe pastaj shtrydh me kapëse shtrydh, deformimi mëngë plastike, dy të përforcuar së bashku për të formuar një lidhje të ngushtë të një lidhje mekanike.
Shtrirja e aplikueshme: ndërtimi, ndërtimi i strukturës së betonit të armuar, ndërtimi i kornizës së lartë, autostrada e zakonshme,
autostradë e shpejtë, hekurudhë e zakonshme, hekurudhë me shpejtësi të lartë, tunel, urë, ndërtim aeroporti, digë kundër përmbytjeve, ndërtesë rezistente ndaj goditjeve sizmike, digë detare me ujëvarë.
Parametri kryesor teknik si më poshtë:
Madhësia e rrudhave: 12-32 mm

Tensioni:3-380V 50HZ
Fuqia e motorit: 4.0 kw
Presioni i punës: 63Mpa
Goditja e punës: 45 mm
Vëllimi i rezervuarit: 36L
Pesha: 62 kg

Përparësitë

1. Procesi i qëndrueshëm i lidhjes, ndërtim i përshtatshëm, funksionim i lehtë.
2. Performanca e bashkimit është e besueshme, cilësia është e lehtë për t'u kontrolluar dhe kontrolluar, dhe nuk ndikohet nga performanca e saldimit të armaturës.
3. Ndërtimi nuk ndikohet nga moti
4. Është i përshtatshëm për bashkimin e armaturës në çdo pozicion dhe drejtim (horizontal, vertikal, i rrethuar me densitet ose diagonale).
5. Pajisja e nxjerrjes është volum i vogël, peshë e lehtë, funksionim fleksibël, një person mund të lëvizë lart e poshtë me një dorë në rebarin e nxjerrjes në mënyrë të përshtatshme.

Detajet e produktit

Etiketat e produktit  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni